Servisas

+370 46 325 325

Klaipėda: I-V 8:00 - 18:00


Apie mus

UAB „Šalnos prekyba“ įkurta 1991m. Klaipėdoje. Pagrindinė įmonės būstinė (serviso padalinys, parduotuvė ir administracija) yra adresu Šilutės pl. 101A.

UAB „Šalnos prekyba“ įkurta 1991m. Klaipėdoje. Pagrindinė įmonės būstinė (serviso padalinys, parduotuvė ir administracija) yra adresu Šilutės pl. 101A. Įmonė keitėsi ir tobulėjo, įgydama vis daugiau patirties, bendradarbiaudama su vis daugiau žinomiausių buitinės ir pramoninės šaldymo technikos gamintojų bei kurdama ir augindama profesionalią darbuotojų komandą. Didėjant darbų apimtims ir norint padaryti paslaugas efektyvesnėmis, 2005 m. atidarytas filialas Vilniuje. 2010 metais – filialas Rygoje (SIA Salna Baltic).

Dabar esame viena didžiausių ir žinomiausių šaldymo įrangos, mikroklimato įrenginių bei kondicionavimo ir vėdinimo sistemų tiekėjų Lietuvoje.

UAB „Šalnos prekyba“ tiekia įrenginius ne tik buičiai, pagrindinė mūsų darbo sfera – įrenginių projektavimas, montavimas ir priežiūra pramoniniuose objektuose bei logistikos srityje.

Prekiaujame šaldikliais ir šaldytuvais skirtais automobiliams, buičiai, prekybai, pramonei, laivinei pramonei, medicinai. Mūsų mikroklimato, oro kondicionavimo ir vėdinimo sistemos gali būti pritaikytos bet kokiame objekte – nuo gyvenamojo namo ar buto iki didelių gamyklų ar laivų.

Taip pat siūlome planinio ir skubaus remonto paslaugas visiems mūsų ir konkurentų įrenginiams. UAB „Šalnos prekyba“ ir serviso tarnyboje dirba kvalifikuoti inžinieriai ir mechanikai, kurie atsakingai prižiūrės Jūsų įrangą taip sutaupydami Jums laiko ir lėšų.

Mūsų darbo principas - nuodugniai išsiaiškinti kliento poreikius, suteikti efektyvius ir kokybiškus pasiūlymus bei tiksliai ir atsakingai juos įgyvendinti.

Partneriai

UAB „Šalnos prekyba“ ir jos partnerių vertybės sutampa, todėl mes galime pasiūlyti tik aukščiausios kokybės technika ir paslaugas.

UAB „Šalnos prekyba“ yra oficialus tarptautinės švedų kompanijos „Dometic group" („Waeco“ automobilinė šaldymo įranga) atstovas Lietuvoje. Didžiuojamės dirbdami su šia įmone, nes tai gilias tradicijas turintis patikimas tiekėjas, kurio produktai ilgaamžiai ir patikimi.

Švedų kompanijos „Dometic Group“ dalis, įmonė „Waeco” įkurta 1974 m. ir yra viena didžiausių bei žinomiausių mobilaus šaldymo įrenginių gamintojų pasaulyje. „Waeco“ tiekia termoelektrinius ir kompresorinius šaldytuvus automobiliams, šaldymo agregatus, mobilios virtuvės reikmenis, šildytuvus, mobilią elektroniką automobiliams, laivams ir kitoms susisiekimo priemonėms. „Waeco“ pasižymi kokybe ir patikimumu, todėl jos gaminamus produktus lengviesiems automobiliams, sunkvežimiams, nameliams ant ratų, jachtoms ir valtims renkasi ne tik galutinis vartotojas, bet ir kiti žinomi gamintojai. „Waeco“ – tai į priekį žiūrinti įmonė, kurianti išskirtinius produktus ir stipriai besiplečianti visame pasaulyje.

Daugiau apie partnerius galite rasti čia...
Atstovaujame šiuos gamintojus...