Servisas

+370 46 325 325

Klaipėda: I-V 8:00 - 18:00


Šaldymo technika

Šaldymo technikaUAB „Šalnos prekyba“ parduodama ir montuojama šaldymo technika yra skirta buičiai, pramonei, prekybai, automobiliams, įvairių dydžių laivams bei specialios paskirties medicininiai šaldikliai.

Prekiaujame buitine šaldymo technika esančia visų mūsų namuose – tai šaldytuvai, šaldikliai, šaldytuvai ir šaldikliai viename, dviejų ar keturių durų šaldytuvai, šaldikliai-skrynios, vyno šaldytuvai, į baldus integruojami šaldytuvai – pasirinkimas didžiulis, todėl kiekvienas ras sau tinkamą prekę. UAB „Šalnos prekyba“ prekiauja visų žinomiausių kompanijų įrenginiais bei suteikia garantinį ir pogarantinį aptarnavimą.

Maisto gamybos ir prekybos pramonės įmonėms įrengiame galingas šaldymo spintas, šaldytuvus-vitrinas, šaldymo salas, vyno šaldytuvus, ledo generatorius ir kita. Jei įrenginėjate maisto pramonei skirtą objektą ar atnaujinate turimus įrengimus ir maisto sandėlius – UAB „Šalnos prekyba“ ras Jums tinkamiausią sprendimą už optimaliausią kainą.

Logistikos įmonėms siūlome įvairiausius automobilinius šaldytuvus, įrengiame autovežius. Mūsų siūlomų mobiliųjų šaldiklių talpos - nuo 30 iki 100 litrų. UAB „Šalnos prekyba“ parduodamos autovežių šaldymo sistemos pagal užsakovo poreikius pritaikomos individualiai kiekvienam automobiliui.

Laivinei pramonei montuojame išskirtinius produktus – įrengiame šaldomus triumus maisto gabenimui, laivo virtuves ir kita. Laivinė įranga yra itin specifinė ir išskirtinė, jos montavimas reikalauja ypatingų žinių, nes visi įrenginiai aušinami jūros vandeniu, naudojamas nerūdijantis plienas ir titanas. UAB „Šalnos prekyba“ supranta laivinio verslo specifiką ir greitį, todėl užtikrina savalaikį laivinių šaldymo įrenginių montavimą ar remontą, todėl užsakovo laivas neužsilaikys uoste ilgiau nei atliekami kiti remonto darbai.