Servisas

+370 46 325 325

Klaipėda: I-V 8:00 - 18:00


Oro kondicionieriaus montavimas

Oro kondicionieriaus pasirinkimas:

Renkantis oro kondicionierių svarbu pasirinkti tinkamą ir Jūsų poreikius atitinkančią įrangą, todėl siūlome Jums nemokamą oro kondicionieriaus parinkimo paslaugą – susiekite su mumis telefonu arba el. paštu ir specialistas nemokamai (Vilniaus ir Klaipėdos apskrityse) atvyks į Jūsų patalpas ir padės tiksliai nustatyti kokio tipo ir galingumo oro kondicionieriaus Jums reiktų, kur geriausiai būtų jį montuoti ir t.t. Taip bus atsakyta į daug Jums aktualių klausimų apie oro kondicionierių Jūsų patalpose.

 

Oro kondicionieriaus montavimas:

Informuojame, kad rinkdamiesi stacionarų oro kondicionierių, prieš jį naudojant, reikės jį susimontuoti Jūsų pageidaujamoje patalpoje. Visi stacionarūs oro kondicionieriai yra parduodami  be papildomų montavimo medžiagų: varinių vamzdelių jungiančių vidinį ir išorinį bloką, kronšteinų ir t.t.

Kondicionieriaus montavimą patikėjus mūsų įmonės profesionaliems montuotojams darbai bus atlikti techniškai ir tvarkingai t.y:

• Variniai vamzdeliai naudojami specialiai šaldymui, ir su reikiamo storio termoizoliacija, pravesti pagal gamintojo techninius reiklavimus, neužlenkti ir neužlaušti, sujungimu valcavimui naudojamos specialios valcuotes, kurios panaikina freono nuotėkio galimybę

• Kondensato nubėgimui tinkamai paskaičiuotas nuolydis, kad neatsirastu oro kamščiu.

• Lauko blokai montuojami su antivibracinemis gumomis, vidaus blokai bus pritvirtinti lygiai, sienos nenubraižytos ir nenutepliotos.

• Darbai bus atlikti švariai, kokybiškai ir greitai. (visos statybinės atliekos bus išvežtos)

• Bus panaudotos kokybiškos montavimo medžiagos ir darbams suteikta 5 metu garantija.

• Kondicionierius bus išmėgintas visuose darbo režimuose. Klientas liks apmoktytas naudotis ir eksplotuoti.

Montavimo darbų ir medžiagų  kainos priklauso individualiai nuo montavimo sudėtingumo ir patalpų. Norėdami sužinoti daugiau, prašome susisiekti su mumis.

 

Oro kondicionieriaus aptarnavimas:

 Oro kondicionierius yra sudėtingesnis buitinis įrenginys, kurį nusipirkti ir sumontuoti nepakanka. Jam reikalingas techninis aptarnavimas. Be šitos priežiūros bėgant laikui įrenginys gali prarasti savo efektyvumą: pradės blogiau šaldyti ir šildyti, didės elektros energijos sąnaudos ir t.t. Tam, kad to išvengti būtina reguliariai atlikti techninio aptarnavimo darbus:

• Valyti ir esant būtinybei keisti oro filtrus

• Tikrinti sistemos siurbimo slėgį

• Tikrinti kompresoriaus srovę

• Tikrinti sistemos hermetiškumą

• Tikrinti drenažo sistemą.

Šiuos aptarnavimus geriausia yra planuotis, tam kad užtikrinti, kad jie bus atlikti, todėl siūlome aptarnavimo sutartis. Pasirašius jas mes pasirūpiname ir įspėjame klientus, kada jų brangiai įrangai reikalingas aptarnavimas ir suplanuojame, kad patogiausiu metu šiuos darbus atlikti. Taip yra užtikrinama, kad darbai bus atliekami ir oro kondicionierius veiks efektyviai.

Norėdami užsisakyti šią paslaugą ar pasiteirauti daugiau informacijos prašome susisiekti su mumis.

 

Siuskite užklausas el. paštu: info@salna.lt

Skambinkite telefonu: Vilniuje - +370 (52) 720 204Klaipėdoje - +370 (46) 325 325.

Visada pasiruošę Jums padėti – www.salna.lt .